Ny webbplats till Cotton Club
Publicerad 01 apr 2011
Cotton Club är en elva man stark dansmaskin anförd av sångaren och kapellmästaren Richard Häger. Deras unika blandning av soul, disco och jazz, framförd med en krydda av Las Vegas, Frank Sinatra och glamour har gjort dem till en av Sveriges mest anlitade underhållningsorkestrar.
Grunddesignen till Cotton Clubs nya webbplats har tagits fram i ett samarbete med Peter Leuhusen. Css, html och plattform står vi på DigiFactory webbyrå för.
Du kanske även gillar
Tre skäl att välja oss som webbyrå
Erfarenhet
Vi hjälper företag att göra bättre affärer online. Det har vi gjort sedan 1999.
Teknologi
VI levererar fantastiska digitala upplevelser till dina besökare. Anpassade att fungera, oavsett vilken enhet din besökare använder.
Expertis
Vi har spetskompetens inom ett antal områden. Om vi inte har det, anlitar vi någon av våra samarbetspartners som har det.
Vill du ha en kostnadsfri offert?
Vill du veta hur vi kan hjälpa dig? Begär en kostnadsfri offert idag och få skräddarsydda lösningar för dina behov – snabbt och enkelt!
